כשאתם בונים או משפצים, או סתם מתעדכנים ברהיט חדש שאתם צריכים, יש לכם המון החלטות שצריך לקבל בדרך;
עיצוב, חומרים, גימור, גוון, מימדים, פרזול וכך הלאה...
לפעמים הדברים ברורים יותר ולעיתים פחות, אבל תמיד יש דילמות,
ולא כולנו ניחנו בכושר החלטה של מפקד קומנדו בפעולה.

מה בעצם מבדיל אדם שיודע לקבל החלטה מהר ובבטחון, מאדם שמתלבט ומתייעץ ולא שלם עם עצמו? 
האם זה הפחד מלטעות? או שזה הצורך להשיג רק את הטוב ביותר? אולי שילוב של השניים?
עדיין לא מצאתי את התשובה לזה, אבל אני יודע שהתפקיד שלי בתור נגר ומעצב, הוא לתת לכם את כל המידע הדרוש לקבלת החלטה, לייעץ לכם ולשתף מניסיוני וטעמי, ובעיקר ללוות אתכם בתהליך ולהיות סבלני וקשוב. אני מזמין אתכם להרים טלפון, או אפילו להגיע לנגריה לקפה, ולדבר את מה שעל הלב, בתחום העץ ובכלל  050-2160706

 

*בתמונה ספרייה מודולרית מדהימה שבניתי למעצב העלPini Leibovich ספרייה שתמיד ניראתה לי כמו דילמה בהתהוותה (במקרה הזה לא שלי, אלא של פיני..) כאילו איך כדאי לשים את הקובייה הזו? ככה? או אולי ככה? הפוך? כל האופציות על השולחן..
 
 
 
 
 

icon avoda mukpedetעבודה מוקפדת

עבודות העץ נעשות בתשומת לב ודייקנות מרבית. אני רוכש כבוד גדול לעבודת כפיים והדייקנות והירידה לפרטים הקטנים חשובה לי מאוד.

 

icon eihut humarimאיכות חומרים

השימוש בחומרי גלם איכותיים הוא מכריע על מנת להשיג רהיט ברמה הגבוהה ביותר ולשמירה על אריכות ימיו. היכרות מעמיקה עם החומרים השונים ויתרונותיהם תביא לרהיט איכותי.

 

icon kelim tecknologyכלים וטכנולוגיה

בעבודתי אני משלב בין מיטב כלי העבודה של העולם המסורתי לבין מכונות מודרניות ומדויקות, ומנצל את הטוב שבשני העולמות כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

 

icon shita masortitשיטה מסורתית

את מקצוע הנגרות התחלתי כתחביב, מה שאומר שאני אוהב את מה שאני עושה, ולכן בחרתי לעסוק בנגרות קלאסית, בעזרת שיטות מסורתיות שמכבדות את תהליך העבודה, שמתייחסות אליו כאל העיקר ומתעמקות בו.