קצת על יואב

מאז שאני זוכר את עצמי עסקתי ביצירה ועשיה, בכל מיני תחומים; בין אם בציור, בניה או כתיבה. עשיתי תואר ראשון בפילוסופיה ועבדתי בתור קריאייטיב במשרד פרסום.

 

את הנגרות התחלתי כתחביב, וגיליתי עולם שלם ומרתק, ששאב אותי לתוכו לגמרי. עולם של דיוק ויצירה, של מיומנות ולמידה, של יושרה והתמדה, ומעל הכל עולם של אהבה לעץ ולעבודה איתו. בשלב מסוים החלטתי לעזוב את עבודתי במשרד הפרסום ולהתעסק בנגרות באופן בלעדי, ולקחת את זה עד הסוף. התחלתי לעבוד בנגריה לעיצוב תפאורה בתור שוליה ובמקביל עשיתי קורס של נגרות אומן בצפון הארץ (נתן ונטהוף). בהמשך עשיתי את קורס הנגרות של משרד העבודה (שנמשך שנה) וחזרתי לשוק העבודה כנגר מקצועי, ולאחר תקופה בה עבדתי בנגריות שונות, החלטתי לפתוח את נגריית הסטודיו שלי, בה אני יוצר רהיטים פרי דימיוני, לצד רהיטים על פי הזמנה. כולם נעשים מתוך אהבה והתעמקות, ומתוך צורך ליצור וללמוד. אלו רהיטים שנוצרים בעשיה לשמה.

 

yoavנולד ב 1981, נשוי לחגית ואב לאביתר יסמין ואשר. תחביבים: מסעות, פילוסופיה, איור ופיצה.

 

icon avoda mukpedetעבודה מוקפדת

עבודות העץ נעשות בתשומת לב ודייקנות מרבית. אני רוכש כבוד גדול לעבודת כפיים והדייקנות והירידה לפרטים הקטנים חשובה לי מאוד.

 

icon eihut humarimאיכות חומרים

השימוש בחומרי גלם איכותיים הוא מכריע על מנת להשיג רהיט ברמה הגבוהה ביותר ולשמירה על אריכות ימיו. היכרות מעמיקה עם החומרים השונים ויתרונותיהם תביא לרהיט איכותי.

 

icon kelim tecknologyכלים וטכנולוגיה

בעבודתי אני משלב בין מיטב כלי העבודה של העולם המסורתי לבין מכונות מודרניות ומדויקות, ומנצל את הטוב שבשני העולמות כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

 

icon shita masortitשיטה מסורתית

את מקצוע הנגרות התחלתי כתחביב, מה שאומר שאני אוהב את מה שאני עושה, ולכן בחרתי לעסוק בנגרות קלאסית, בעזרת שיטות מסורתיות שמכבדות את תהליך העבודה, שמתייחסות אליו כאל העיקר ומתעמקות בו.